PL | EN | DE
sortowanie i obróbka podzespołów sortowanie i obróbka podzespołów produkcja i montaż sortowanie i kontrola o firmie kontakt
Auto Technika Polska Logo

SORTING AND REWORK COMPANY

AKTUALNOŚCI

W dniu 19.02.2013 nasza firma przeszła pozytywnie audyt certyfikacyjny ISO 9001:2008 przeprowadzony przez firmę DEKRA Certification.

W dniu 1.08.2011 firma ATP ruszyła z nową usługą obróbki powierzchni. Usługa ta jest kierowana głównie do kontrahentów chcących wykonać mechaniczną obróbkę wielkoseryjnych detali. Więcej informacji pod adresem www.trowalizacja.pl

ATP poczyniła kolejną inwestycję związaną z poszerzeniem asortymentu naszych usług. Zakupiliśmy park maszynowy do przetwarzania tworzyw sztucznych. W tej chwili posiadamy cztery wtryskarki. Juz niedługo ruszy strona www poświęcona tej części naszej działalności. Osoby i firmy chcące uzyskać więcej informacji proszone są o kontakt z biurem.W dniu 20.01.2010 nasza firma pomyślnie przeszła ponowną recertyfikację wg normy ISO 9001:2008 przyznaną przez DEKRA Certification. Dzięki temu zapewniamy naszym klientom najwyższą jakość usług.

news_1

SORTOWNAIE I KONTROLA JAKOŚCI

Masz problem z wadliwymi detalami?
Twój dostawca nie wywiązał się należycie z umowy?

Nasza firma świadczy usługi kontroli i naprawy części używanych do produkcji elementów samochodów, sprzętu AGD i innych. Specjalizujemy się w kontroli wizualnej oraz pomiarowej podstawowymi przyrządami pomiarowymi. Posiadamy własne przyrządy pomiarowe, które są regularnie kalibrowane. Ponadto możemy w krótkim czasie wykonać specjalne sprawdziany do szybkiej kontroli.

W przypadku konieczności kontroli części dostarczonych przez Twojego dostawcę sami się z nim kontaktujemy i uzgadniamy warunki selekcji lub naprawy. Twój problem staje się dla nas motorem naszej pracy.